خانه / پیشرفت / 100 نکته در زمینه رشد مهارت های فردی:4- تمرکز روی یک پروژه

100 نکته در زمینه رشد مهارت های فردی:4- تمرکز روی یک پروژه

تمرکز روی یک پروژه را انجام دهید

فرصت های کسب و کار در دنیای امروز، مخصوصاً در حیطه کارآفرینی اینترنتی، از در و دیوار می ریزند. روزی نیست که یک ایمیل جدید با پیشنهادی جدید برای پول درآوردن به روشی جدید سر از میل باکس ما در نیاورد. گاهی احساس می کنیم در برابر این همه انتخاب قادر به تصمیمگیری نیستیم، یا وسوسه می شویم فعالیتی را که تا نیمه راهش آمده ایم، رها کنیم و سراغ
فرصت تاز های برویم که وعده می دهد زودتر و سریعتر می توانیم به درآمدسازی برسیم تا با تمرکز روی یک پروژه زود تر به درآمد برسیم.

سبُک و سنگین کردن پیشنهادها البته جای خود را دارد، اما تقریباً راهی نیست که بدون صرف وقت (و احتمالاً هزینه)، آموختن کلی نکات جدید و تجربه کردن بتوان به موفقیت رسید. پس اگر راهی که برای کارآفرینی و کسب درآمد برگزید هاید هنوز آیند هدار است، بهتر است ابتدا آن را تمام کنید و به نتیجه برسانید؛ بعد اگر لازم شد سراغ را ههای جدید بروید.

نکته: این مسئله دربارۀ خیلی از امور دیگر هم مصداق دارد. در حال خواندن کتابی هستید که می دانید خواندنِ عمیق و درک کردن مطالب آن و به کار بست نشان، توانایی های شما را چندین پله ارتقا می دهد. در این میانه، با کتاب جدیدی آشنا می شوید که در همان زمینه است و می گوید که این موضوع را از چشم انداز تاز های بررسی کرده است. وسوسه می شوید کتاب فعلی را نیم هکاره رها کنید و سراغ کتاب جدید بروید. در میانه های خواندن کتاب دوم، باز کتاب دیگری چشمتان را می گیرد. تا به خودتان بیایید، چند کتاب نیم هخوانده دارید با اطلاعاتی درهم و مغشوش. مَثَلی هست که میگوید: «بهتر است یک سیب را کامل بخوریم تا این که چند سیب را فقط یک گاز بزنیم و دور بیندازیم! »

 

 

 

نویسنده ی مهمان

درباره ی آریا شهدادی

طراح سایت , وردپرس , برنامه نویس php , برنامه نویس python , متخصص سئو عاشق برنامه نویسی و مقاله نویسی هستم مشتاق به همکاری در زمینه های مختلف و در حال یادگیری و پیشرفت

مطلب پیشنهادی

Focus on an activity

100 نکته در زمینه رشد مهارت های فردی:5- تمرکز روی یک فعالیت

هر بار تمرکز روی یک فعالیت را انجام دهید پس از اینکه پروژۀ کاری خود …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *